Navigace +420 739 557 245

Svatební Catering

Svatební menu

Letité zkušenosti s cateringem a osobní přístup.

Poskládáme vám svatební menu dle vašich představ. Navrhneme, doporučíme, ale dokážeme se přizpůsobit i vašim více či méně speciálním požadavkům.

Před uskutečněním vašeho svatebního dne společně strávíme několik schůzek, při kterých si ujasníme vaši představu, sestavíme nabídku na catering a pomůžeme vám vše dotáhnout do konce tak, aby váš velký den proběhl k maximální spokojenosti vás i vašich blízkých.

Kontaktujte nás

Mobiliář a inventář

Po devíti svatebních sezónách v rámci našeho cateringu jsme vybaveni tak, že prakticky žádný další mobiliář a inventář na vaší svatbu nepotřebujete.

Rádi vám poskytneme naše dekorace, které jsou převážně v rustikálním stylu a zajistíme slavobránu i obřadní stoleček. V případě, že si nebudete vědět rady s výzdobou, můžeme vám zajistit dekoratérku.

Vlastní catering

Chápeme, že každý má své oblíbené cukrářství, peče si domácí svatební koláčky či preferuje speciální druhy alkoholu i jiných pochutin. V rámci našich prostorů nemáme problém s tím, když si některé pokrmy zajistíte po vlastní ose. V tomto případě nepožadujeme žádné další poplatky.

Poptávka


Kontakt

Svažitá 59, Sulice, Nechánice, 251 68 Zobrazit na Google Maps

Fresh catering s.r.o. IČO: 25690876 DIČ: CZ25690876